19 грудня, "Зимова майстерня" гостинно відкрила свої двері для маленьких кілійців.

Дата: 20.12.2022 11:31

Право першими відвідати "Зимову майстерню" отримали діти, які опинились в складних життєвих умовах. На свято завітав Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський, який привітав всіх присутніх з Днем Святого Миколая та вручив солодкі подарунки кожній дитині, що були підготовлені Службою у справах дітей КМР. Спеціалістами КЗ "Центр культури, мистецтв і дозвілля" КМР була підготовлена цікава святково-розважальна та водночас корисна програма.
Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні на святі!

Відтепер "Зимова майстерня" чекає на всіх діточок, запис на майстер-класи за телефоном: 063 476 477 9. А  гарні  фото біля новорічних фотозон  кожен  бажаючий  може зробити по буднях  з 10:00 до 16:00.

Віримо в Перемогу та не даємо ворогу надії, що такі важливі різдвяні свята в українців будуть без настрою! Веселих та мирних свят!