Шановні мешканці та гості Кілійської міської територіальної громади!

Дата: 27.12.2022 21:06

Фото без опису

У ці святкові дні важливо не забувати про ряд заборон, які діють на території нашої громади та всієї Одеської області :

- комендантська година діє с 23.00 до 5.00. У цей час заборонено перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.
- дозволений продаж усіх видів алкогольних напоїв в період з 09.00 до 20.00. Суворо забороняється продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії, а також представникам військових формувань та правоохоронних органів.
- забороняється використання і продаж піротехнічних засобів, у тому числі феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу (настання Нового року НЕ скасовує заборону!).
- забороняється рух транспортних засобів, які використовують в своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів без шумопоглинача або систему «прямотік» та конструктивнi особливості системи випуску газiв якиx продукують надмірний рівень шуму.