Доброго ранку, громадо!

Дата: 31.12.2022 12:21

Провів нараду з представниками силових структур. На нараді обговорили питання взаємодії всіх структур щодо забезпечення безпеки та правопорядку під час Новорічних та Різдвяних свят.

У зв’язку з військовою агресією, новорічних святкувань на території нашої громади в цьому році проводитись не буде!

Також, нагадую, що на території громади діє комендантська година і в новорічну ніч діятиме вона без змін - з 23.00 до 5: 00 год. У цей час заборонено перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Отже, прошу вас спланувати свої святкові дні так, щоб не порушувати комендантську годину.

УВАГА!!!    Також забороняється використання і продаж піротехнічних засобів, у тому числі феєрверків, салютів і петард, незалежно від класу (настання Нового року НЕ скасовує заборону!).

На території Кілійської міської територіальної громади у Новорічні та Різдвяні свята буде проводитись посилене патрулювання. Залишайтеся у ці святкові дні вдома зі своїми рідними, не створюйте собі та іншим негараздів!

З наступаючими святами! Миру та добра всім!