КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 04.01.2023 13:30

Протягом 2022 року в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримували майже 1900 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 846 осіб, з них  426 -  до набуття статусу безробітного, тобто  одразу після  звернення.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 117  календарних днів.

Усі шукачі роботи були охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 152 особи, у роботах тимчасового характеру взяли участь 85 безробітних. Більше 1700   осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У 2022 році  про потребу у кадрах заявили 146 роботодавців, що подали 946 вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 7148 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 11 календарних днів.

В умовах воєнного стану до філії звернулися  92  внутрішньо переміщених особи, з них 54 набули статусу безробітного.  Всі вони  у  повному обсязі отримали соціальні послуги, передбачені законодавством про зайнятість. Працевлаштовані 17 осіб з числа ВПО, у тому числі 7 осіб отримали роботу  за умови надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Нагадуємо, що з метою подальшого працевлаштування  за направленням філії можна безкоштовно отримати професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У січні 2023 року за направленням філії можна безкоштовно отримати наступні професії:

Штукатур, 2-3 розряд,

Столяр, 2-3 розряд,

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних,

Продавець продовольчих товарів, 3 розряд,

Адміністратор,

Оператор котельні, 2-3 розряд,

Візажист,

Офіціант, 3 розряд,

Електрогазозварник , 2 розряд.

Курси цільового призначення:

Управління персоналом: KR процеси,

Держпрограма "Е-робота". Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу,

Облік та оподаткування у малому бізнесі       ,

Особливості експлуатації сільськогосподарської техніки та тракторів,

Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у закритому ґрунті,

Підприємницька діяльність в сфері малого бізнесу,

Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів,

Використання 3D моделювання в медичній сфері,

Особливості ведення робіт при заготівлі очерету,

Особливості виконання робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі,

Сучасна ділова українська мова,

Цивільна оборона.

Додатково інформуємо, що внаслідок реорганізації державної служби зайнятості з 02 січня 2023 року  ми працюємо у статусі Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості.