ДСНС УКРАЇНИ РАЗОМ ІЗ ПАРТНЕРАМИ ФОНД СХІДНА ЄВРОПА ЗАПУСТИЛИ ОНЛАЙН-КУРС ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ «ДИВИСЬ ПІД НОГИ! ДИВИСЬ, КУДИ ЙДЕШ!»

Дата: 12.01.2023 08:15

Фото без опису

Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта.

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» доступний безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! та створений для того, щоб просто та зрозуміло розповісти українцям про складні, але життєво важливі речі:

✓Якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії.

✓Як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.

✓Де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території.

✓Як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.

У п’яти коротких уроках Фагот разом із експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим інформують про головні аспекти мінної безпеки, які необхідно знати кожному українцю. Особливо – мешканцям деокупованих територій та тим, хто планує свій шлях у звільнені населені пункти.

Інформація та знання можуть вберегти життя вам і вашим близьким. Тож виділіть усього 25 хвилин на перегляд онлайн-курсу вже сьогодні.

Вмикайте за посиланням: https://cutt.ly/c2xizOl.

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DanChurchAid.