Сумніваєшся, як правильно? Зазирни в «Довідник безбар'єрності»

Дата: 12.01.2023 11:07

Сумніваєшся, як правильно? Зазирни в «Довідник безбар'єрності»  https://bf.in.ua

Перша леді Олена Зеленська в інтерв'ю журналу Brigitte закликала користуватися «Довідником безбар'єрності», коли є сумніви щодо коректності певних слів чи визначень

«…Довідник уже корисний для наших журналістів, людей, які спілкуються на цю тему в публічному просторі. Коли ти маєш сумніви, ти знайдеш тут всі відповіді».

Олена Зеленська додала, що друкований Довідник – посібник про безбар'єрність, і сам є безбар'єрним. Адже завдяки шрифту Брайля, конгревному тисненню, QR-кодам на переклад жестовою мовою, аудіодискрипції, книга є доступною для різних читачів.

«Мені особливо приємно, що ми також фізично зробили книгу безбар’єрною. Що там є сторінки зі шрифтом Брайля для людей, які не бачать. Тобто, втілення філософії безбар’єрності навіть в тому, як ця книжка зроблена».

Повне інтерв'ю першої леді журналу Brigitte дивіться за посиланням  https://bit.ly/3GgzQo6

Нагадаємо, «Довідник безбар'єрності» створено за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Ілюстраторка – Ольга Дегтярьова.

Вихід Довідника друком став можливий завдяки партнерам World Health Organization Ukraine, Група ДТЕК, Fairmont Grand Hotel Kyiv, Yakaboo, Ощадбанк, ist publishing.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree