Прийнято участь у вебінарі «Надання адміністративних послуг соціального характеру в умовах воєнного стану»

Дата: 12.01.2023 11:10

Сьогодні, 12 січня 2023 року,  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Гац, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Кілійської міської ради Тетяна Волкова та начальник Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кілійської міської ради Ольга Дагаєва взяли участь у вебінарі «Надання адміністративних послуг соціального характеру в умовах воєнного стану»

Це четвертий вебінар із серії заходів, присвячених питанням надання адміністративних послуг під час воєнного стану.

У ході заходу експертами були розглянуті такі питання:

-нормативно-правове регулювання надання адміністративних послуг соціального характеру;

-організація роботи органів соціального захисту щодо надання адміністративних послуг соціального характеру;

-передача справ від органів соціального захисту населення до Пенсійного фонду;

-рекомендації щодо роботи з Програмним комплексом «Соціальна громада»;

-оформлення і ведення особових справ при отриманні усіх видів соціальної допомоги;

-практичні аспекти надання адміністративних послуг соціального характеру Пенсійним фондом.
Також у учасників вебінару була можливість отримати відповіді на актуальні питання, що постають під час професійної діяльності з цієї тематики.