ПОДІЯ, ЩО НАЗАВЖДИ ЗМІНИТЬ ОДЕСЬКУ ОБЛАСТЬ ТА УКРАЇНУ!

Дата: 13.01.2023 11:30

🇺🇦 Одеса має отримати право на проведення Всесвітньої виставки у 2030 році. Це історичний захід, що раніше подарував планеті Ейфелеву вежу, двигун Дізеля, телефон, друкарську машинку та безліч інших винаходів!

❓ЧОМУ КРАЇНИ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА ПРОВЕДЕННЯ EXPO?

✅ Це можливість привернути увагу туристів з усього світу та стати майданчиком, на якому країни демонструють найпередовіші досягнення. Наприклад, у 2015 році виставку в Мілані відвідали понад 20 мільйонів осіб.

❓ЧОМУ ОДЕСА ЗМАГАЄТЬСЯ ЗА ПРОВЕДЕННЯ EXPO?

✅ Всесвітня виставка ще ніколи не проводилася на території Східної Європи. Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу.

❓ЯК ПРОВЕДЕННЯ EXPO ВПЛИНЕ НА ЕКОНОМІКУ ОДЕЩИНИ ТА ДЕРЖАВИ?

✅ Підготовка до Всесвітньої виставки може стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.

🌏 170 країн вирішать, чи надавати Одесі право на проведення EXPO, вже в листопаді цього року.

👉ПРЕЗЕНТАЦІЯ 💙💛 – У ВІДЕО.