Сьогодні, 20 січня, в гостинній залі КЗ "Центр культури, мистецтв і дозвілля" КМР, відбувся тематичний концерт до Дня Соборності України "Єднаймося заради України", підготовлений КЗ "Центр культури, мистецтв і дозвілля" КМР спільно з КЗ "Кілійська шк

Дата: 20.01.2023 14:28

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу про дві важливі події в нашій історії:
підписання IV Універсалу Центральної Ради, яким проголосили незалежність УНР у 1918 році та проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році (об’єднання українських земель в одну державу).

Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе.
Сьогодні Україна продовжує боротьбу за щасливе майбутнє. Цілісна, соборна, сильна та незалежна Україна є нашою спільною метою, досягти яку якнайшвидше ми зможемо лише об'єднавшись. Єднаймося заради України!