ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
Дата: 23.01.2023 10:33
Кількість переглядів: 310
Сьогодні, 23 січня 2023 року під головуванням Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Кілійської міської ради.
На початку засідання Кілійський міський голова привітав керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кілійської міської ради Ларису Кріпакову з пройдешнім днем народження, побажавши міцного здоров’я, добробуту, здобутків у професійній та громадській діяльності, оптимізму та невичерпної енергії у кожній задуманій справі.
Рішення, що були прийняті виконавчим комітетом, будуть опубліковані на офіційному сайті Кілійської міської ради.