Уряд затвердив порядок використання коштів з рахунку для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії

Дата: 08.02.2023 14:02

✅ Рахунок Міністерства соціальної політики був відкритий у Національний банк України з метою акумуляції допомоги на відновлення України. Він використовуватиметься для зарахування благодійних пожертв, гуманітарної допомоги, грантів та дарунків від фізичних та юридичних осіб, як з України, так і з-за кордону.

💬 “Ми закликаємо світову спільноту підтримати українців, та спрямовувати кошти на гуманітарний рахунок для допомоги вразливим категоріям населення. Важливо, що верифікований державою єдиний гуманітарний рахунок гарантує адресність допомоги та контроль донорів над кожною гривнею”,- заявила Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

ℹ️ Детальніше читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22579.html