Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади
Дата: 13.02.2023 16:04
Кількість переглядів: 158
Сьогодні, 13 лютого 2023 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади.
В ході засідання Робочої групи були обговорені питання щодо організації щотижневих рейдів обстежень з подальшим наданням такої інформації до відповідних служб для здійснення ними заходів у межах повноважень у спосіб, що визначений Законами України.