Дата: 10.02.2023 16:25

Розглядалися питання щодо визначення переліку спортивних заходів та планування їх проведення протягом року, з дотриманням вимог правового режиму воєнного стану. Також обговорено участь здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради у шкільній спартакіаді. Окремо були розглянуті заходи спортивного спрямування, які окреслені у новій цільовій Програмі розвитку фізичної культури і спорту Кілійської  міської  територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області  на 2023-2024 роки, проєкт якої наданий Відділом освіти та молодіжної політики до розгляду та затвердження до Кілійської місьскої ради.
Дякуємо всім за плідну працю!