У ЧОРНОМУ МОРІ І ЛИМАНАХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВСТАНОВЛЕНО ЗАБОРОНУ НА ВИЛОВ КАМБАЛИ

Дата: 15.02.2023 13:57

З 1️⃣5️⃣ лютого 2023 року встановлено заборону на вилов камбали (глоси) у період її масового нересту. Враховуючи науково-біологічне обґрунтування Одеського центру «ПівденНІРО», заборона триватиме по 30 квітня включно у Чорному морі і лиманах Одеської області.

🐟 Тривалі терміни заборони пов’язані з біологічними особливостями розмноження глоси. Зокрема, цей вид має порційний тип ікрометання, тому нерест розтягнутий у часі. У північному Причорномор’ї та північно-західній частині Чорного моря нерест відбувається з лютого по квітень.

☝️ Нагадуємо, що за вилов камбали (глоси) під час заборони передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Так, компенсація за одну особину незаконно виловленої глоси становить 1 700 грн.

Детальніше 👉 https://bit.ly/3E8xLZI