ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН

Дата: 15.02.2023 16:12

ТОВ "КАМОЛІНО - ХОЛДІНГ" (юридична адреса: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Ізмаїльська, 69) має намір одержати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, розташованими за цією адресою.

Підприємство призначене для переробки рису.

Інвентарізацією джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферу виявлено 24 джерела викидів забруднюючих речовин.

Технологічні процеси виробництва, пов'язані з викидами забруднюючих речовин в атмосферу: переробка рису, спалювання палива, виробництво стислого повітря, зарядка акумуляторів, зберігання та розподіл палива.

При експлуатації технологічного устаткування, що встановлене на території підприємства в атмосферу викидається 7 груп інгрідієнтів: речовини у вигляді суспендових твердих частинок (мікрочастинки та волокна), сполуки азоту, діоксид та інші сполуки сірки, оксид вуглецю, НМЛОС, метан, вуглецю діоксид.

Загальний обсяг ЗР, які викидаються стаціонарними джерелами, складає 5,490 т/рік.

З метою визначення ступеня дії викидів забруднюючих речовин на навколишнє середовище, був проведений розрахунок розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, який показав, що максимальні концентрації забруднюючих речовин в приземному шарі атмосфери не перевищують ГДК, у тому числі викиди цих речовин в атмосферу є допустимими і санітарно - гігієнічні норми забезпечуються. Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розроблялись.

З пропозиціями та зауваженнями щодо діяльності ТОВ "КАМОЛІНО - ХОЛДІНГ" з питань охорони атмосферного повітря звертатися протягом 30 діб з моменту опублікування цього оголошення до Департаменту екології, та природних ресурсів Одеської обласної державнвої адміністрації за адресою: вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65107, тел.: (048) 728-35-52, e-mail: ecolog@odessa.gov.ua