ВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2023 16:17

Кожного року, 15 лютого, ми вшановуємо мужність наших співвітчизників, які брали участь у локальних війнах і збройних конфліктах, що точилися на території багатьох іноземних держав.

Найбільш численно, а це майже 160 тисяч осіб, були представлені вихідці з України на полях афганської війни. Найбільшими були і втрати: понад три тисячі сильних, здорових й енергійних, переважно молодих людей не повернулися додому живими.

Особливі привітання ветеранам та учасникам бойових дій, які і сьогодні в строю. Від усього серця зичу вам і вашим рідним здоров’я, щастя, добра, родинного затишку, впевненості в завтрашньому дні, успіхів у всьому.