СЬОГОДНІ НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ЧЛЕНОМ ПРАВЛІННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ IBOX BANK ЛІЛІЄЮ ПОТОНЕЮ
Дата: 16.02.2023 13:15
Кількість переглядів: 254
В рамках зустріч Начальник ОВА подякував їй за фінансову підтримку надану на проведення робіт з облаштування системи очищення води для забезпечення питною водою центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський».
«Завдяки вашій благодійній фінансовій допомозі роботи виконано вчасно і в повному обсязі. Тепер система дозволяє очистити 250 літрів води годину і має ємність для очищеної води об’ємом 1000 літрів з можливістю встановлення додаткової ємності. Потужність зазначеної системи очищення складає 5000 літрів на добу очищеної води» - зазначив Максим Марченко.