НАРАДА З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ
Дата: 16.02.2023 20:36
Кількість переглядів: 197
Сьогодні, 16 лютого 2023 року, під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Гац, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Сокоренка, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кілійської міської ради Лариси Кріпакової та керівників відділів виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради, відбулась нарада з питань здійснення органами Кілійської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.