ЗВЕРНЕННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Дата: 20.02.2023 09:50
Кількість переглядів: 141
Імена Героїв Небесної Сотні назавжди закарбовані у новітній історії України: імена тих, хто вийшов на Майдан, аби не дати тодішній владі звернути з європейського шляху, імена тих, хто хотів бачити свою країну сильною, успішною та розвинутою, імена тих, які стали першими героями російсько-української війни!
Різні за освітою, професією, віком, поглядами на життя, досвідом, але єдині у своєму європейському виборі.
Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє.
Схиляємо голови.
#ЦеПроСвободу #БутиГідним