Сьодні нашу громаду відвідав міністр аграрної політики України Микола Сольський!

Дата: 19.02.2023 16:28

Була організована зустріч на Кілійській зрошувальній системі з водокористувачами нашої громади, керівництвом району та області  стосовно створення організації водокористувачів (ОВК) в нашій громаді.

Також, вчора 18.02.2023 в м. Ізмаїл відбулась робоча зустріч з міністром.

На нараді обговорювались багато важливих питань. Основні були з приводу блокування податковою інспекцією фермерських господарств, які віднесли до ризикованих, розглядалися питання з рибогосподарскої діяльності відносно аукціонів виходу на воду та межі, де можуть рибаки рибалити на р. Дунай, також обговорювали питання з організації водокористувачів (ОВК) та їх подальше функціонування.