‼️ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ‼️

Дата: 22.02.2023 14:48

До виконавчого комітету Кілійської міської ради надійшов  лист від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області щодо виявлення 𝗟𝗶𝘀𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮 𝗺𝗼𝗻𝗼𝗰𝘆𝘁𝗼𝗴𝗲𝗻𝗲𝘀 в сирах (Гаперон) з пастеризованого молока, які експортувались з Франції (виробник: SOCIETE LAITIERE DE VICHY, France; експортер: Thomas Export SA, France) до України  (одержувач: ТзОВ «ТД Гурмандіз», вул. Костянтинівська, 72, м. Київ, 04080).
 Враховуючи можливість реалізації цієї потенційно небезпечної продукції на територій Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, виконавчий комітет Кілійської міської ради звертається до споживачів та операторів ринку з закликом про вилучення вказаного харчового продукту з обігу та проханням проінформувати про виявлену невідповідність Ізмаїльське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (izmail@odessa.consumer.gov.ua).
📝 Довідка
𝗟𝗶𝘀𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮 𝗺𝗼𝗻𝗼𝗰𝘆𝘁𝗼𝗴𝗲𝗻𝗲𝘀 – паличкоподібна патогенна бактерія, здатна розмножуватися в харчових продуктах. Потрапляючи в організм людини, лістерія паразитує всередині клітин, при цьому може завдати шкоди центральній нервовій системі або головному мозку.