Безпека дітей в умовах війни — наш пріоритет! Захистимо малечу від мін

Дата: 24.02.2023 08:42

Фото без описуФото без опису

На сайті👉 https://bezpeka.info спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine зібрали всю важливу інформацію з мінної просвіти для батьків, вчителів та дітей різних вікових груп.

ℹ️ Батькам — корисні поради: як розмовляти з дітьми про міни та інші вибухонебезпечні предмети, щоб діти не нашкодили собі. Додали до розділу пізнавальні та цікаві мультики, відео, ігри та завдання, які варто показати малечі.

ℹ️ Вчителям — план-конспект уроку з мінної безпеки з усіма навчальними та практичними матеріалами, з якими зручно проводити урок як онлайн, так і в офлайн.

ℹ️ Дітям різного віку — підготували комікси, мультики, брошури із завданнями, онлайн-гру, загадки та багато іншого, щоб вони легко запам’ятовували правила.

💬 «30% нашої держави забруднені. Йдеться про сотні тисяч різного вибухонебезпечного заліза. Діти є особливою групою ризику, адже їхня цікавість чи неуважність можуть коштувати їм життя. Тому зараз надзвичайно важливо навчати дітей та їхніх батьків правил мінної безпеки», — зазначив директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін.

Фото без описуФото без опису