ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!
Дата: 06.03.2023 09:40
Кількість переглядів: 220
Продовжується прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ “Чорноморська Січ”.
Ізмаїльський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку. Внутрішньо переміщені особи або особи, які тимчасово перебувають на території Ізмаїльського району, також можуть приєднатися до лав стрілецького батальйону Одеської області.
https://izmail-rda.od.gov.ua/shanovni-meshkanczi-izmayilskogo-rajonu-76/