ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА
Дата: 13.03.2023 13:04
Кількість переглядів: 129
Сьогодні, 13 березня 2023 року, під головуванням міського голови Вячеслава Чернявського відбулась чергова апаратна нарада, під час якої обговорювались нагальні питання щодо життєдіяльності громади.
У нараді взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Хлопіна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко, секретар Кілійської міської ради Тетяна Бойченко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кілійської міської ради Лариса Кріпакова.
По завершенню наради всім присутнім було надано відповідні доручення.