РИБАЛЬСЬКИЙ КВИТОК: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА

Дата: 15.03.2023 13:38

Фото без опису

Запровадження рибальського квитка, розроблення алгоритму його отримання, можливість вилову риби рибалками-любителями понад добову безоплатну норму вилову розглядали учасники круглого столу, який був організований Держрибагентством 10 березня 2023 року у zoom-форматі.

Понад 100 учасників долучилось до першого етапу обговорення експериментального проекту щодо можливості надання рибалкам платної послуги з видачі рибальського квитка, який наразі розробляється Держрибагентством разом з Мінагрополітики. Профільні громадські організації, рибалки-любителі та рибалки-спортсмени взяли активну участь у жвавій дискусії щодо «правильної організації» на їхню думку любительського рибальства.

Детальніше 👉 https://cutt.ly/I85sKjT