Відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 16.03.2023 17:04

Сьогодні, 16 березня 2023 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади.

В ході засідання були розглянуті питання щодо дотримання мінімальних гарантій при виплаті заробітної плати, недопущення заборгованості при оплаті праці, легалізації трудових відносин та оформлення відповідно до чинного законодавства фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Кілійської міської територіальної громади.

За результатами засідання робочої групи було затверджено план заходів проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства.

Рейди-обстеження з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Кілійської міської територіальної громади будуть здійснюватися щотижнево на постійній основі.