Ми віримо Всесвітня виставка EXPO 2030 незабаром прийматиме гостей в Одесі!

Дата: 20.03.2023 11:18

Пишаємось тим, що Одеса конкурує сьогодні за право бути господарем проведення цієї грандіозної події! 🌍 Щоб гідно представити наше місто, ми вже зараз залучаємо до партнерства найкращі національні будівельні компанії та українських виробників будівельних матеріалів. 🏗️🏭

🇺🇦 Як запевнив під час інтерв’ю голова ГО «Громадська рада ЕКСПО 2030» Євген Лєвєнберг, над будівництвом павільйонів будуть працювати найкращі спеціалісти з всієї України, які готові створювати сучасні та екологічно чисті споруди, забезпечуючи високу якість та зручність експлуатації.

«Ми впевнені, що участь в EXPO 2030 Odesa для українських будівельних компаній та вітчизняних виробників матеріалів стане шансом продемонструвати на весь світ високу якість та нові технології. А також реалізація проєкту із залученням місцевого бізнесу допоможе збільшити зайнятість людей в цій галузі, що своєю чергою спонукатиме розвиток місцевих підприємств та економіки України загалом», — зазначив Євген Лєвєнберг.

Приєднуйтесь до нашої команди та долучайтеся до створення ще однієї важливої частини історії нашого міста! ☝🏻

#expo2030 #expo2030odesa #одеса #ukraine