Дата: 23.03.2023 14:26

Спеціалістами Служби у справах дітей Кілійської міської ради спільно із  соціальним працівником комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради 23.03.2023 року був проведений рейд по сімям опікунів (піклувальників) та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, які проживають на території села Ліски.

Фото без описуФото без опису

Під час проведення рейду були обстежені умови проживання 4 родин, в яких виховуються 11 дітей. З батьками, опікунами (піклувальниками) дітей були проведені профілактичні бесіди щодо належного виховання та утримання дітей в сім’ях, попередження насилля в сім’ї. Під час перевірки, порушень прав дітей не виявлено.

Фото без описуФото без опису