Дата: 24.03.2023 14:32

«Сьогодні ми додаємо до нашої перемоги, яку українці наближають усіма силами, ще триста тридцять чотири причини.

Триста тридцять чотири воїни Національної гвардії, які завершили навчання і приєднуються до Сил оборони та безпеки України.

Триста тридцять чотири офіцери, яким належить за будь-яких обставин примножувати славу України, захищати волю України, дбати про українців і українок, які будуть поруч: у ваших підрозділах, на ваших позиціях, на ваших ділянках фронту чи будь-де іще, де ви будете діяти.

Захищати державу і своїх бійців; пам'ятати, що перемогою України стане сума стійкості, сміливості і результативності всіх, хто бʼється за Україну; всюди захищати честь України, наших Сил оборони та безпеки, Національної гвардії України – це ваш шлях, шлях українських офіцерів.

Вірю, що ви зможете гідно пройти цей шлях!

Виступ Володимира Зеленського на заході з нагоди відзначення 9-ї річниці Національної гвардії України і випуску офіцерів Академії НГУ та Інституту НГУ.