Виконавчий комітет Кілійської міської ради  повідомляє

Дата: 27.03.2023 08:46

Виконавчий комітет Кілійської міської ради  повідомляє, що відповідно до розпорядження Ізмаїльської районної військової адміністрації від 20.03.2023 року №54/ВА-2023, а також розпорядження Кілійського міського голови від 23.03.2023 року №71 працівниками Ізмаїльського РТЦК та СП буде проводитись інформаційно-роз’яснювальна робота з посадовими особами підприємств, установ, організацій всіх форм власності та організаційно-правових форм функціонування, відповідальними за ведення військового обліку, а також здійснення бронювання військовозобов’язаних щодо основних положень Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року №1487 та Порядку бронювання військовозобов’язаних працівників за списком, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 року №76.

Початок семінару-навчання о 10.00 год., 28 березня 2023 року в приміщенні комунального закладу «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради за адресою: м. Кілія, вул. Гагарінська (колишня Гагаріна), 23 (навпроти будівлі Кілійської середньої школи №1).