ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ
Сьогодні, 30 березня 2023 року, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Хлопіна, начальник Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Яна Николенко, начальник відділу з питань організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Кілійської міської ради Юлія Бондаренко та в.о. директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Кілійської міської ради Наталя Попаз, взяли участь у робочій нараді Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації щодо створення місцевих спеціалізованих служб з питань запобігання та протидії домашнього насильства та/або насильства з ознакою статі за рахунок підтримки субвенції з державного бюджету.