Чернігівщина. Село Ягідне. #МістаГероїв

Дата: 03.04.2023 19:07

Разом із віце-канцлером, міністром економіки та захисту клімату Німеччини Робертом Габеком та Генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич оглянули наслідки окупації російськими військами села Ягідне.

Відвідали Ягіднянську загальноосвітню школу, у підвалі якої російські окупанти примусово утримували в антисанітарних умовах 367 цивільних українців. Мешканці Ягідного пройшли через страшні випробування. У підвалі були 27 днів. Вижили стоячи і сидячи. 11 людей загинули, на жаль. І всі ці люди якимось чином у пітьмі жили і чекали назад Україну.

Дякую їм за те, що вони вижили, змогли дочекатися наших воїнів та розповісти всьому світові про ту трагедію, яку принесла Російська Федерація на нашу землю.