Виконавчий комітет  Кілійської міської ради  повідомляє

Дата: 06.04.2023 13:17

Виконавчий комітет  Кілійської міської ради  повідомляє, що листом Міністерства економіки України від 22.03.2023 року №2704-20/12365-03 внесено уточнення (рекомендації) щодо реалізації Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 року № 76, за підприємствами, установами та організаціями, які задовольняють потреби Збройних сил України, інших військових формувань, забезпечують функціонування національної  економіки або забезпечують систему життєдіяльності населення в умовах воєнного стану шляхом виконання укладених з ними мобілізаційних договорів (контрактів).

Згідно з цими уточненнями (рекомендаціями)  Списки, що оформлюються згідно з додатком 1 до вищевказаного Порядку та подаються до вищих органів державної влади для оформлення бронювання як у паперовій, так і в електронній формі бажано подавати (в електронній їх формі) – у форматах Exel та PDF.

Неподання Списків в електронній формі у вищезазначених форматах, наголошується у зазначеному листі, суттєво продовжує строк їх опрацювання та перевірки, що впливає на оперативність прийняття рішення про бронювання військовозобов’язаних.