КІЛІЙСЬКИЙ ВІДДІЛ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ ФІЛІЇ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ СПІВПРАЦЮЄ З ТЕРЦЕНТРОМ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Дата: 27.04.2023 13:39

Між Кілійським відділом Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості і першим відділом Ізмаїльського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вже декілька років здійснюється співпраця з питань прийняття громадян на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

Саме з метою доведення інформації про  вимоги до претендентів та умови проходження служби, про порядок відбору на військову службу за контрактом, про матеріальне забезпечення та перспективи кар’єрного росту, про соціальний та правовий захист військовослужбовців і можливість навчання у вищих навчальних закладах військового спрямування офіцер відділення рекрутингу та комплектування Юрій Добровольський зустрівся з зацікавленими шукачами роботи. За більш детальною інформацією чоловіки були запрошені до терцентру комплектування та соціальної підтримки.

А потім з представником терцентру зустрілася начальник відділу Тетяна Пишненко.  Вона розповіла, які послуги можуть отримати демобілізовані військовослужбовці  у службі зайнятості, у тому числі щодо можливості набути робочу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, пройти навчання за умови отримання ваучеру, отримати мікрогрант для розвитку власного бізнесу тощо.

Відповідну друковану інформацію було надано до терцентру з метою доведення до демобілізованих війсковослужбовців.