ВІДБУЛАСЬ НАРАДА
Дата: 01.05.2023 16:57
Кількість переглядів: 247
Сьогодні, 1 травня 2023 року відбулась нарада на рівні першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної з головним спеціалістом відділу документообігу, архівної та кадрової політики апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради.
Сьогодні, 1 травня 2023 року відбулась нарада на рівні першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної з головним спеціалістом відділу документообігу, архівної та кадрової політики апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради.