Обирайте дизайн нової марки Укрпошти за кілька кліків — у застосунку Дія

Дата: 03.05.2023 10:00

Опитування про найкращу марку від Укрпошти в застосунку Дія вже стали традицією. Цього разу українці можуть обрати марку до Міжнародного дня захисту дітей. Долучіться до опитування з 2 до 4 травня.

🎨 Обрати можна серед 7 варіантів. Кожен ескіз — це малюнок про майбутнє України, створений дітьми. Юні українці зобразили мирне життя, комфортні та сучасні міста, щасливі родини.

❓ Як долучитися до опитування в Дії

Зайдіть у застосунок → натисніть Послуги → виберіть Опитування → перегляньте варіанти дизайну марки → клікніть на вподобаний.

Це все! Результати опублікуємо на наступний день після завершення опитування — 5 травня. А придбати марку можна буде вже 1 червня.

📣 Будуємо електронну демократію!

Опитування в Дії реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури й АТ Укрпошта.