Дата: 03.05.2023 21:08

Сьогодні Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський разом з депутатом Одеської обласної ради Ігорем Капітаном відвідали Кілійську першу школу.

Обговорили з директором школи та начальником відділу освіти Сергієм Мергутом можливість проведення ремонту шкільного подвір'я, з облаштуванням вуличного баскетбольного майданчику!

Ігор Борисович зазначив, що буде працювати над виділенням коштів на даний проект, а міська рада займеться розробкою кошторисної документації, та буде готова до співфінансування!

Сьогодні напередодні освітньої реформи це дуже необхідно закладу освіти! В майбутньому цей заклад повинен стати сучасним і комфортним ліцеєм