Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

Дата: 04.05.2023 16:01

Комісією у складі спеціалістів Служби у справах дітей Кілійської міської ради та в. о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради 04.05.2023 року був проведений рейд по сімям опікунів (піклувальників) та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, які проживають в місті Кілія.

Під час проведення рейду була відвідана родина, в якій проживають три малолітні дитини 2020 та 2022 року народження. Сімя перебуває на профілактичному обліку в Службі у справах дітей Кілійської міської ради як така, що опинилася в складних життєвих обставинах.

За результатами рейду було встановлено, що діти проживають в незадовільних житлово – побутових умовах, мати не дбає про елементарну гігієну дітей, запас дитячого харчування обмежений.

З метою виведення родини з кризової ситуації, налагодження побуту та можливості влаштуватися на роботу, мати дітей виявила бажання тимчасово влаштувати дітей до дитячого закладу. Наразі діти проходять медичне обстеження в педіатричному відділенні КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради.