ОПЕРАТИВНІ ДАНІ ПРО РОБОТУ ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Дата: 05.05.2023 15:20

Ситуація в енергосистемі України станом на 5 травня: без світла - частина споживачів у восьми областях

Енергетики продовжують фіксувати пошкодження інфраструктури через ворожі обстріли. Зокрема, станом на ранок після артилерійського удару по одному з енергетичних об'єктів на Донеччині було аварійне відключення енергоблоку ТЕС. Знеструмлено вугільну шахту.

🔥 Також через обстріли окупантів залишається знеструмленою частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Чернігівській, Харківській, Херсонській областях.

💡⚒ Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Є відключення електроенергії на Київщині. В Ірпінському районі через технологічні порушення без світла - понад 18 тисяч абонентів.

⚡️⚒ Водночас енергетики постійно працюють над відновленням електропостачання. За добу по країні заживлено понад 47 тисяч споживачів. Більшість із них - на Донеччині.

Енергетична система працює без обмежень, із резервом потужності.