Онлайн-презентація нової редакції Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Дата: 08.05.2023 15:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 08 травня 2023 року перший заступник Кілійського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Хлопіна і начальник відділу правового забезпечення апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради Надія Титаренко прийняли участь в онлайн-презентації нової редакції Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", яку провів Віталій Безгін, народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування , регіонального розвитку та містобудування.