До Дня Європи в публічних бібліотеках Кілійської міської територіальної громади пройшли тематичні виставки

Дата: 10.05.2023 17:10

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, Указом президента України Володимира Зеленського в Україні 9 травня відзначають День Європи.

З нагоди свята, на базі публічних бібліотек Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області було проведено тематичні виставки.