Мінсоцполітики ініціювало навчальні тренінги для фахівців, які надають послуги соціального супроводу сімей

Дата: 17.05.2023 13:00

Фото без опису

Міністерство соціальної політики України спільно з експертами проєкту Canada’s International Development – Global Affairs Canada «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance розпочало апробацію послуги соціального супроводу, покликаної зберегти сімʼю для дитини.

💬 Оксана Жолнович, Міністерка соціальної політики України: «Соціальний супровід — це послуга, яка має допомогти людині перебудувати життя, розвинути нові навички та потенціал батьківства, знайти в собі сили почати все з початку, інтегруватися в громаду. Стандарт, який був затверджений до цього, не мав відповідей на всі ці питання. Спільно з міжнародними фахівцями ми оновили його та додали ґрунтовну інформацію для фахівців із соціальної роботи, які по суті можуть стати ментором для сім’ї».

ℹ️ Детальніше читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22822.html