Відбулося чергове засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади керівника (директора) Комунальної установи «Кілійський інклюзивно-ресурсний центр» Кілійської міської ради

Дата: 17.05.2023 13:04

Фото без описуФото без описуФото без опису

17 травня 2023 року відбулося чергове засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади керівника (директора) Комунальної установи «Кілійський інклюзивно-ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області, а саме перевірка кандидата Харько Людмили Василівни на знання законодавства у сфері освіти осіб з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки та знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру у формі кваліфікаційного іспиту за білетами, що складені на основі питань за напрямами, визначеними у пункті 18 Положення про проведення конкурсу на посаду керівника (директора) Комунальної установи «Кілійський інклюзивно-ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Кілійської міської ради від 16 березня 2022 року №1253/VIII/19, та визначення результатів кваліфікаційного іспиту.

Голова конкурсної комісії, акцентувала увагу на визначених вимогах щодо порядку проведення перевірки кандидатів на знання законодавства у сфері освіти осіб з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки та знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру, а також визначених вимогах щодо проведення оцінювання.

Обравши білет, протягом відведеного часу Харько Людмила готувала письмові відповіді, які конкурсною комісією були перевірені та оцінені. За результатами складання іспиту, за індивідуальними оцінками, що визначені членами комісії, Харько Людмила отримала позитивну оцінку за іспит (за середньо арифметичними значеннями).

За результатами засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади керівника (директора) Комунальної установи «Кілійський інклюзивно-ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області конкурсною комісією було вирішено затвердити результат кваліфікаційного іспиту Харько Людмили Василівни на знання законодавства у сфері освіти осіб з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки та знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру та допустити Харько Людмилу Василівну до наступного етапу конкурсного відбору – до співбесіди, яка відбудеться 18 травня 2023 року о 10 годині.