Гранти для підтримки експортних альянсів!

Дата: 18.05.2023 14:51

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила про запуск нової грантової програми.

Грантова підтримка надаватиметься для створення і підтримки діяльності об’єднань підприємств у експортні альянси із загальним обсягом фінансування $ 1,5 млн.

Грантова Програма має на меті підтримати підприємства, які прагнуть спільно просувати свою продукцію на міжнародних ринках.

Ця ініціатива реалізується у співпраці з Міністерством економіки України у партнерстві з Офісом з розвитку підприємництва та експорту та національним проєктом Дія.Бізнес, та покликана підвищити рівень інтернаціоналізації українського бізнесу, збільшити експорт товарів і послуг на міжнародних ринках.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги.

Також Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

У рамках програми передбачено надання близько 15 грантів із обсягом від $35000 до $150000.

Прийом заявок триватиме до 30 вересня 2023 року (включно).

Враховуючи значний інтерес, прийом та розгляд заявок буде відбуватися

Більш детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: https://bit.ly/3Mh4pwV