УВАГА, КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

Дата: 18.05.2023 14:52

Фото без опису

У 2023 році зарахування та розподіл в інтернатуру здійснюється за алгоритмом на основі рейтингу, який формує заклад вищої освіти.

Що має робити випускник?

Випускник, який погодився на пропозицію щодо місця проходження інтернатури, отримує від ЗВО відповідне направлення.

☛ Випускник, який отримав направлення, подає документи для зарахування на посаду лікаря-інтерна до ДОЗ, в сфері управління якого знаходиться база стажування (медзаклад).

☛ Випускник, який отримав довідку про самостійне обрання місця проходження інтернатури, самостійно обирає базу стажування (державний або приватний медзаклад), звертається до його керівника та, у разі підтвердження наявності вакантної посади або місця для проходження інтернатури, подає документи для зарахування в інтернатуру.

☛ Випускник подає заяву та інші документи до ЗВО не пізніше 20 липня для зарахування на освітню частину підготовки в інтернатурі.

☛ На базі стажування, де відбувається практична частина підготовки, інтерн має з’явитися не пізніше 1 серпня, у ЗВО – не пізніше 1 вересня.

☛ Зарахування інтерна-бюджетника до інтернатури здійснюється не пізніше 1 серпня наказом ДОЗ, ЗВО або керівника бази стажування.

*Випускник, який відмовився від пропозиції та письмово повідомив про це заклад вищої освіти отримує довідку про самостійне обрання місця проходження інтернатури.

🟢 Хто і в яких випадках має видати наказ про зарахування?

☛ Департамент охорони здоров'я – у разі проходження практичної частини підготовки в інтернатурі на базі комунальних медзакладів.

☛ Заклад вищої освіти – у разі проходження практичної частини підготовки в інтернатурі лікарями-інтернами, які навчаються коштом фізичних або юридичних осіб.

☛ Керівник бази стажування – у разі влаштування випускника на посаду лікаря-інтерна до медзакладу державної форми власності.

❗ Для студентів-«контрактників» процедура зарахування інша – ці випускники отримують довідку про форму навчання та можуть самостійно обирати місце проходження інтернатури.