ВІДБУЛОСЯ ЗНАЙОМСТВО З СІМ’ЄЮ КАНДИДАТА В ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

Дата: 18.05.2023 23:30

18 травня 2023 року Одеським обласним центром соціальних служб Одеської обласної державної адміністрації було проведене виїзне заняття для кандидатів у патронатні вихователі – мешканців міста Кілії за місцем їхнього проживання та перевірена готовність сім’ї до надання послуг патронату над дитиною.

Також фахівцями Центру була проведена нарада (семінар). В нараді взяли участь Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Хлопіна, перший заступник голови Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Михаїл Шарафаненко, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Марина Деной, начальник служби у справах дітей Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Наталя Мусафір, представники виконкому Кілійської міської ради, суб’єкти соціальної роботи Кілійської міської громади.

Під час наради заступник директора Одеського обласного центру соціальних служб Емма Андреасян познайомила присутніх з сім’єю кандидата в патронатні вихователі, які пройшли навчання за Програмою з підготовки кандидатів в прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі в квітні-травні цього року. Також були розглянули питання взаємодії для ефективного функціонування патронатної родини.