Служба порятунку закликає не провокувати пожежі в природних екосистемах‼‼

Дата: 25.05.2023 09:30

Шановні пані та панове! Служба порятунку закликає не провокувати пожежі в природних екосистемах‼‼

❌Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’яній підстилці.

❌Категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

📣Так, вчора близько опівдня до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності поблизу с. Оздів Боратинської громади Луцького району на Волині. Чоловік намагався загасити осередок самотужки, але не вийшло. Площа горіння – 2 га.

О 17:30 пожежу вдалось локалізувати та о 19: 13 ліквідовано!

‼Вкотре звертаємось до громадян‼

🔥 За спалювання трави та листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

🔥 За порушення пожежної безпеки в лісі — адміністративна відповідальність і штраф від 1530 до 4 590 грн.

Пам’ятайте‼‼‼ Порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю‼