ВІДБУЛАСЬ НАРАДА

Дата: 07.06.2023 08:35

12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею, встановлений Міжнародною організацією праці (МОП) задля привернення уваги громадськості, світової спільноти та національних урядів до проблем дитячої праці та необхідності здійснення заходів щодо її ліквідації.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею  06 червня 2023 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради Ольги Гац проведено нараду за участі виконавчих органів Кілійської міської ради, причетних до роботи з дітьми, та головного державного інспектора відділу з питань праці  інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

На нараді  були обговорені спільні заходи щодо захисту дітей від примусової праці та експлуатації, заборони та ліквідації найгірших форм дитячої праці, недопущення торгівлі дітьми; правове регулювання зайнятості і гарантії працевлаштування неповнолітніх в Україні; порядок залучення дітей до волонтерської та інших видів діяльності.

Головуючим було зазначено, що праця дітей не заборонена національним законодавством, але її застосування має відповідати нормам Кодексу законів про працю України.