ВІДБУЛАСЬ НАРАДА

Дата: 07.06.2023 08:35

12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею, встановлений Міжнародною організацією праці (МОП) задля привернення уваги громадськості, світової спільноти та національних урядів до проблем дитячої праці та необхідності здійснення заходів щодо її ліквідації.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею  06 червня 2023 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради Ольги Гац проведено нараду за участі виконавчих органів Кілійської міської ради, причетних до роботи з дітьми, та головного державного інспектора відділу з питань праці  інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Фото без описуФото без опису

На нараді  були обговорені спільні заходи щодо захисту дітей від примусової праці та експлуатації, заборони та ліквідації найгірших форм дитячої праці, недопущення торгівлі дітьми; правове регулювання зайнятості і гарантії працевлаштування неповнолітніх в Україні; порядок залучення дітей до волонтерської та інших видів діяльності.

Головуючим було зазначено, що праця дітей не заборонена національним законодавством, але її застосування має відповідати нормам Кодексу законів про працю України.