Інформація про стан захворюваності на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області станом на 09 червня 2023 року
Дата: 09.06.2023 15:03
Кількість переглядів: 251
Станом на 09 червня 2023 року в інфекційному відділені КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради знаходяться 22 пацієнта.
В КНП «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради за останню добу звернень щодо ГРВІ, пневмонія, підозра на COVID-19 не надходило.
Станом на 09 червня 2023 року по Кілійській міській територіальній громаді Ізмаїльського району Одеської області лабораторно-підтверджених випадків з COVID-19 не виявлено.
Сектор охорони здоров’я виконавчого
комітету Кілійської міської ради