Сектор охорони здоров'я виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує

Дата: 14.06.2023 16:44

Фото без опису

Сьогодні, 14 червня 2023 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Гац відбулась нарада за участю завідувача сектору охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради Оксани Дейко, керівника  Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради Лариси Степаненко, заступника головного лікаря з економічних питань Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради Наталі Голубової, юрисконсульта Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради Лариси Чумаченко.

На нараді були розглянуті організаційні питання щодо ефективного функціонування Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради та інші питання, що належать до сфери охорони здоров'я.